W serwisie oraz na stronach zależnych wykorzystywane są pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownika przy korzystaniu z zasobów serwisu. Jeżeli nie wyrażasz zgody to zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie ze strony lub kliknięcie w przycisk OK oznacza akceptację warunków polityki prywatności (przeczytaj jej szczegóły).

DLA LEKARZY

Zapraszamy do współpracy lekarzy stomatologów którzy nie wykonują zabiegów leczenia endodontycznego (kanałowego) w skomplikowanych przypadkach, kiedy z powodu braku odpowiedniego sprzętu i komplikacji wynikających z nietypowej anatomii kanałów korzeniowych, nie mają Państwo możliwości przeprowadzenia leczenia endodontycznego w swoim gabinecie w sposób zadowalający Was i Waszych pacjentów.
 
Pacjent, który zostanie do nas skierowany z pisemnym skierowaniem i prośbą o wykonanie wyłącznie leczenia endodontycznego (kanałowego), zostanie przez nas przyjęty w ramach: "Practice Limited to Endodontics" , to znaczy, że będą u niego wykonane tylko i wyłącznie zabiegi wymienione w pisemnym skierowaniu.
Po wykonaniu zleconego zabiegu pacjent odsyłany jest do lekarza kierującego na dokończenie wcześniej zaplanowanego leczenia.

Zapraszamy do współpracy szczególnie w przypadkach, gdy leczenie kanałowe jest dla pacjenta ostatnią szansą na uratowanie zębów które zamiast być usunięte, mogą po leczeniu endodontycznym służyć jeszcze wiele lat, również jako filary uzupełnień protetycznych.

 
Nasza oferta w ramach "Practice Limited to Endodontics":
 1. Leczenie zębów ze zmianami okołowierzchołkowymi.
 2. Udrażnianie trudnych do zlokalizowania, wąskich, zobliterowanych i zakrzywionych kanałów.
 3. Usuwanie złamanych narzędzi.
 4. Usuwanie wkładów koronowo korzeniowych odlewanych i prefabrykowanych.
 5. Udrażnianie kanałów wypełnionych cementem lub ćwiekiem srebrnym.
 6. Zamykanie perforacji dna komory i kanałów korzeniowych (MTA).
 7. Leczenie zębów z resorpcją korzeni.
 8. Diagnostyka złamań korzenia lub pęknięć dna komory zębów wielokorzeniowych.
 9. Leczenie endodontyczne zębów z niezakończonym rozwojem korzeni.
 10. Leczenie zębów po urazach.
 11. Leczenie endodontyczne przyszłych filarów protetycznych - pierwotne i powtórne.
 12. Wybielanie wewnętrzne zębów przebarwionych po leczeniu kanałowym.