W serwisie oraz na stronach zależnych wykorzystywane są pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownika przy korzystaniu z zasobów serwisu. Jeżeli nie wyrażasz zgody to zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie ze strony lub kliknięcie w przycisk OK oznacza akceptację warunków polityki prywatności (przeczytaj jej szczegóły).

O NAS

W Centrum Stomatologii "ESTETICA" gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów zgodnie z najnowszymi i sprawdzonymi trendami znanymi współczesnej stomatologii. Naszym celem jest zapewnienie maksymalnego komfortu podczas leczenia a miła i fachowa obsługa zadba o Państwa dobre samopoczucie tak aby wizyty u dentysty już nigdy nie kojarzyły się z niemiłą koniecznością.Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i zawsze poszukujemy dla niego najlepszych i kompleksowych rozwiązań zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym. Nasz cały personel stale uczestniczy w szkoleniach,kursach i sympozjach dzięki czemu nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje.Dysponujemy nowoczesnym sprzętem zarówno do diagnostyki jak i do leczenia oraz współpracujemy z najlepszymi labolatoriami protetycznymi co razem pozwala nam rozwikłać nawet najtrudniejsze problemy naszych pacjentów.Nasza praca to nasza pasja dzięki czemu leczymy z przyjemnością.

 

lekarz stomatolog Krzysztof Pasieka:

Ukończył Śląską Akademię Medyczną w 2004 roku. Od początku pracy zawodowej poszerza swoją wiedzę w zakresie periodontologi i chirurgi dziąsłowej. Uczestniczył w licznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Zajmuje się  również szeroko pojętą rehabilitacją protetyczną, ale nie stroni też od przyjmowania najmłodszych pacjentów, z którymi potrafi znaleźć wspólny język.

 

 

lekarz dentysta Maja Danecka-Pasieka

Ukończyła Śląską Akademię Medyczną w 2005 roku. Już na studiach to chirurgia okazała się być jej pasją. Zdobyte doświadczenie i liczne szkolenia pozwalają na wykonywanie skomplikowanych zabiegów chirurgicznych oraz  implantologicznych. Łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi pozwala przekonać do leczenia nawet najbardziej bojącego się malucha.

 

dr n. med. Tomasz Mazur

Ukończył studia na Oddziale Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem endodontycznym z użyciem stomatologicznego mikroskopu zabiegowego.

Dziedziny, które pasjonują go najbardziej to nowoczesna endodoncja mikroskopowa i mikrochirurgia stomatologiczna, stąd też większość jego specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych dotyczy właśnie tej tematyki.

Praktyczną stomatologię łączy z prowadzeniem badań naukowych. Jest pracownikiem Katedry i Zakładu Stomatologii Wieku Rozwojowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2010 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologia dziecięca a w 2011 roku tytuł doktora nauk medycznych broniąc pracę "Mikrobiologiczna ocena skuteczności chemo - mechanicznego opracowania kanałów korzeniowych z wykorzystaniem ozonu w zębach stałych u pacjentów w wieku rozwojowym". Jest autorem i współautorem 11 publikacji z zakresu stomatologii.

Od 2005 roku jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, a od 2010 Polskiego Towarzystwa Endodontycznego .

 

asystentka i higienistka Katarzyna Jastrzębska

Dyplomowana Asystentka Stomatologii. Ukończyła wiele kursów              i szkoleń poświęconych profilaktyce oraz higienie jamy ustnej.  W naszym gabinecie zajmuje się  wykonywaniem zabiegów higienizacyjnych  jamy ustnej. Jest oddana sercem swojej pracy.

 

asystentka Alicja Bagińska

Absolwentka Studium Medycznego. Dyplomowana Asystentka Stomatologiczna. Związana z gabinetem od 2009 roku.

 

rejestratorka medyczna Magdalena Jastrzębska

Rejestratorka medyczna związana z naszym gabinetem od początku jego istnienia. Zawsze miła i uśmiechnięta służy Państwu profesjonalnym doradztwem i pomocą.